Дорого і несмачно: говоримо про головне міфи

Дорого і несмачно: говоримо про головне міфи правильного харчування

Здорова їжа – дороге задоволення. Це одна з найпоширеніших відмовок, щоб не починати правильно харчуватися. Сьогодні в блозі NUDEFOOD заглибимося в цю тему і допоможемо зрозуміти, міф це чи правда.

Правильне харчування – це недорого

Куди простіше вибрати в продуктовому магазині першу-ліпшу булочку і чіпси, ніж знайти корисний цільнозерновий хліб і жменю горіхів. Те ж саме відбувається і з м’ясом: деякі вважатимуть за краще вибрати готові напівфабрикати (наприклад, заморожені котлети для бургерів), ніж вибрати хороший шматок індички.

Іноді люди впевнені в тому, що все здорове = дороге. Але вище за вартістю зазвичай буває особлива їжа, призначена для алергіків. Наприклад, органічні, безлактозние або безглютенові продукти. Якщо у вас немає діагностованого захворювання, ви можете дотримуватися повноцінного харчування, не турбуючись про додаткові етикетках і не включаючи їх у свій раціон. Ключовий момент правильного харчування – їсти більше цільних продуктів і менше перероблених.

Не можна не згадати ще одне популярне твердження: правильне харчування – це несмачно. Коли люди обмежені в інформації, то вони схильні думати, що варена суха гречка і куряча грудка – це доля правильного або дієтичного харчування. Однак зараз здорове харчування – це величезна різноманітність смаків, поєднань і продуктів. Запам’ятайте, що правильне харчування – не виняток цілих груп продуктів, а баланс смаку і насичення від їжі.

Обмежений бюджет – не привід харчуватися неправильно

Ви можете купити здорову їжу в будь-якому продуктовому магазині. Що ж робити, якщо ви хочете харчуватися правильно, але ваш бюджет обмежений?

  • Звертайте увагу на цінність продукту

Велика пачка чіпсів коштує менше, ніж пакет яблук. Але перш ніж брати чіпси, подумайте, скільки користі принесе ця пачка і на скільки її вистачить. Пачку чіпсів можна з’їсти за 20 хвилин, а пакета яблук вистачить більше, ніж на тиждень. Яблука можна їсти як в чистому вигляді, як перекушування, так і додавати в різні каші, йогурти та запіканки.

  • Плануйте свій раціон на кожного тижня

Це потрібно для того, щоб уникнути псування продуктів і внаслідок марної трати грошей. Адже накупивши цілий візок свіжих овочів, зелені та фруктів – важливо знайти їм застосування. У NUDEFOOD ми підготували корисні раціони на кожен день і на будь-який гаманець. Ви можете замовити готовий раціон “Баланс”, який обійдеться у 239 грн / день. NUDEFOOD доводить, що правильне харчування – це недорого і смачно.

  • Білок – це не затратно

Для отримання білка необов’язково вживати щодня червоне м’ясо або рибу. Наприклад, можна купити сочевиці або інших бобових і отримати порцію білка на п’ять або шість прийомів їжі. У розділі «Раціони» на нашому сайті, ви знайдете програми харчування на ваш смак «Без риби» і «Без м’яса».

  • Овочі – основа здорової їжі

Обов’язково їжте сезонні свіжі овочі та фрукти: шпинат, огірки, цукіні, полуницю, суницю, кукурудзу, кавун і тд. Несезонні фрукти й овочі можна купувати в замороженому вигляді. Зазвичай їх заморожують відразу після збору.

Продукти для різноманітності раціону

Правильне харчування недорого, якщо включати правильні продукти в раціон в потрібній кількості, наприклад:

  1. Бурий рис – ідеально підходить для гарнірів, запіканок, супів і рагу. Пачка рису містить приблизно 10 порцій. Порція рису – це 170 калорій, 2 грами клітковини й 4 грами білка.
  2. Макаронні вироби з твердих сортів пшениці. На порцію доведеться близько 220 калорій, 7 грамів білка і 6 грамів клітковини. До пасти можна додати свіжий соус песто. Песто, приготований з базиліка, оливкової олії, сиру пармезан і горіхів – це смачний спосіб отримати порцію корисних жирів. Поряд з корисними ненасиченими жирами оливкова олія містить понад 30 фітохімічних речовин, багато з яких мають антиоксидантну та протизапальну дію.
  3. Консервований тунець. Ідеально підходить для бутербродів, запіканок, різних салатів і крекерів. На порцію йде близько 500 міліграмів омега-3 жирних кислот (0,5 грама), 60 калорій і 13 грамів білка.

Переконайтеся самі, що з NUDEFOOD правильне харчування – це недорого. Переходьте в розділ «Раціони» і вибирайте підходящу для вас програму харчування.